fbpx
 

AYDIN / EFELERMAIA GARDEN

PROJE HAKKINDA

Ağaçları koruduk, eşsiz bir proje yarattık. Aydın merkeze en yakın, Efeler’in tarihi dokusunu yansıtan muhteşem merkezi konumda olan projemiz, eşsiz manzarasıyla, zeytin ağaçları arasında konumlandırılmıştır.

Projedeki arazide bulunan tüm zeytin ağaçları korunmuş olup, sökümü gereken ağaçlar uzmanlar tarafından yaşayabilecekleri başka alanlara taşınmıştır.12 adet bitişik villa olarak tasarlanan proje size yeşillikler içerisinde, huzurlu bir yaşam alanı vaad ediyor.

LOKASYONAYDIN
TİPVİLLA
TESLİM TARİHİTAMAMLANDI
https://maiayapi.com/wp-content/uploads/2024/04/gardenmaia.jpg
MAIA PORT

Eşsiz manzarası ve merkezi konumuyla öne çıkan Maia Garden, hem tarihle hem de doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Projede, yerel flora ve faunanın korunması, doğal yaşamın desteklenmesi gibi çevresel değerler ön planda tutuluyor. Aynı zamanda, bölgenin kültürel ve tarihi değerlerine uyumlu bir mimari tasarım benimsenmiş, bu sayede hem estetik bir görünüm hem de yerel kimliğin korunması sağlanmış.

FERAH ALANLAR

GENİŞ EVLER

ZEN BAHÇESİ

GÜVENLİK SİSTEMİ

ŞARJ İSTASYONLARI

AKILLI EV SİSTEMLERİ

 

AYDIN

https://maiayapi.com/wp-content/uploads/2020/02/pattern_linear_02.png

Luxury Houses

from $999 000

İletişimBize Ulaş

https://maiayapi.com/wp-content/uploads/2020/01/contact_img-640x480.jpg

Satış Temsilcisi

 

+90 850 888 8809
info@suenoinvest.com

Detaylı bilgi ve iletişim için şirketin resmi web sitesini ziyaret edebilir veya doğrudan müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.